Показати фільтр

Сортувати за:

Ціна
1349 грн
11099 грн
1349 11099
Тип обладнання
Тип інтерфейсу
Сенсорний
Роздільна здатність
Пам'ять

Відеодомофони


Сортувати по
Показати по на сторінці
Характеристики
  • Ви вибрали:
  • Розмір: 10,4"

Домофони сьогодні активно використовуються як в житлових будинках, так і в комерційних приміщеннях. Такі пристрої дозволяють не тільки почути, а й побачити відвідувачів, оцінити їх кількість і отримати більш точну інформацію про цілі візиту (переглянути посвідчення, документи та ін.).

Домофон складається з панелі, встановленої на вході в будівлю або приміщення, і внутрішнім монітором з переговорної трубкою або вбудованими мікрофоном з динаміком для голосового спілкування з візитерами. На панелі встановлюється камера з чорно-білої або повнокольорової зйомки, в залежності від комплектації в ній може бути передбачено інфрачервоне підсвічування для темного часу доби, захищений від погодних впливів корпус та ін.

Кольоровий домофон в квартирі не займає багато місця і органічно вписується в будь-який сучасний стиль інтер'єру. Електромеханічний або електромагнітний замок можна дистанційно відкривати, щоб впустити гостей в квартиру або в приватний будинок.

В асортименті інтернет-магазину EvoTrade ви зможете підібрати оптимальний кольоровий домофон в будинок перевіреної торгової марки. Звертайтеся до наших фахівців за допомогою з вибором і оформленням доставки замовлення в будь-яке місто України.