Показати фільтр

Сортувати за:

Ціна
0,0 грн
63000,0 грн
0 63000
Матеріал корпуса
Розмір матриці
Дальність ІЧ підсвічування
Кількість відео каналів
Кількість аудіо каналів
Максимальний загальний обсяг HDD
Кількість HDD
Інтерфейс RS485
Ємність накопичувача
Стандарт пам'яті

Відеоспостереження


Сортувати по
Показати по на сторінці
Характеристики

Сучасні системи відеоспостереження це незамінний елемент комплексного захисту житлових, виробничих та комерційних приміщень, що дозволяє в реальному часі відстежити поточну ситуацію на об'єкті. Правильно підібраний комплект відеоспостереження забезпечує огляд площ в режимі реального часу, а також можливість переглянути записані раніше події при необхідності.

Зовнішнє (вуличне) відеоспостереження застосовується на відкритих складських площах, паркінгах, прилеглих до будівель територіях для візуального контролю і запису подій. Особливість таких систем в надійному захисті камер, вони поставляються в корпусі, захищеному від пилу та вологи, який витримує сезонні перепади температур. Відповідність міжнародною класифікацією IP 66 забезпечує безперебійну роботу обладнання незалежно від погодних умов і пори року.

Внутрішнє відеоспостереження в магазині, будинку або квартирі дозволяє відстежити виникнення критичних ситуацій, перевірити роботу персоналу або встановити особи зловмисників після їх проникнення. Продумане розташування камер в різних частинах приміщення дозволить охопити всю площу без «сліпих зон», тому власник в будь-який момент може отримувати актуальну інформацію про стан справ на об'єкті.

В інтернет-магазині EvoTrade ви зможете замовити як готовий комплект, так і окремі елементи відеоспостереження з доставкою по Україні. Наші фахівці допоможуть вам з підбором якісних компонентів, що відповідають завданням на конкретному об'єкті.