Показати фільтр

Сортувати за:

Ціна
0,0 грн
60547,0 грн
0 60547
Матеріал корпуса
Розмір матриці
Дальність ІЧ підсвічування
Кількість відео каналів
Кількість аудіо каналів
Загальний обсяг HDD

Відеоспостереження


Сортувати по
Показати по на сторінці
Характеристики

EvoVizion XVR-3804 - Відеореєстратор

2556,5 грн 1614,6 грн
Знижка
37%

EvoVizion XVR-3808 - Відеореєстратор

3498,3 грн 2556,5 грн
Знижка
27%

EvoVizion XVR-3816 - Видеорегистратор

5651,1 грн 4305,6 грн
Знижка
24%

Сучасні системи відеоспостереження це незамінний елемент комплексного захисту житлових, виробничих та комерційних приміщень, що дозволяє в реальному часі відстежити поточну ситуацію на об'єкті. Правильно підібраний комплект відеоспостереження забезпечує огляд площ в режимі реального часу, а також можливість переглянути записані раніше події при необхідності.

Зовнішнє (вуличне) відеоспостереження застосовується на відкритих складських площах, паркінгах, прилеглих до будівель територіях для візуального контролю і запису подій. Особливість таких систем в надійному захисті камер вони поставляються в корпусі, захищеному від пилу, вологи і витримує сезонні перепади температур. Відповідність міжнародною класифікацією IP 66 забезпечує безперебійну роботу обладнання незалежно від погодних умов і пори року.

Внутрішнє відеоспостереження в магазині, будинку або квартирі дозволяє відстежити виникнення критичних ситуацій, перевірити роботу персоналу або встановити особи зловмисників після їх проникнення. Продумане розташування камер в різних частинах приміщення дозволить охопити всю площу без «сліпих зон», тому власник в будь-який момент може отримувати актуальну інформацію про стан справ на об'єкті.

В інтернет-магазині EvoTrade ви зможете замовити як готовий комплект, так і окремі елементи відеоспостереження з доставкою по Україні. Наші фахівці допоможуть вам з підбором якісних компонентів, що відповідають завданням на конкретному об'єкті.