Показати фільтр

Сортувати за:

Ціна
0,0 грн
2380,0 грн
0 2380
Тип обладнання
Максимальна роздільна здатність
Виробники

Викличні панелі


Сортувати по
Показати по на сторінці
Характеристики

EvoVizion DP-04 Black - Виклична відеопанель

Модель DP-04 має міцний металевий корпус, клас захисту IP65 - захист від вологи й пилу. Вбудована камера має фіксований об'єктив з кутом огляду в 110 ° і передає кольорову картинку в якості з роздільною здатністю 600 ТВЛ на екран відеодомофона.
0,0 грн

EvoVizion DP-04 Cooper - Виклична відеопанель

Модель EvoVizion DP-04 Cooper обладнана камерою з максимальною роздільною здатністю 600 ТВЛ, яка буде передавати картинку на екран відеодомофона з будь-яким розміром.
0,0 грн

EvoVizion DP-04 Silver - Виклична відеопанель

Вбудована камера панелі EvoVizion DP-04 Silver має максимальну роздільну здатність 600 ТВЛ, фіксований об'єктив з кутом огляду 110 ° градусів. Добрий запис в темний час доби, забезпечує вбудоване інфрачервоне підсвічування з дальністю в три метри.
0,0 грн

EvoVizion DP-05AHD - Виклична відеопанель

Панель DP-05AHD обладнана камерою для запису відео в кольорі при максимальній роздільній здатності 1280х720. Фіксований об'єктив з кутом огляду в 90 градусів і ІК підсвічуванням в 3 метри, дозволяє встановлювати панель виклику в офісах і будинках, для забезпечення безпеки.
0,0 грн

Tantos Stich (black) - Виклична відеопанель

1287,7 грн 952,0 грн
Знижка
27%

Виклична панель - це один з двох ключових елементів домофонних систем, що забезпечує спілкування гостя з господарем будинку або квартири. Залежно від типу домофона необхідно підбирати панель з відповідною функціональністю (наявність камери, її дозвіл, ик-підсвічування, захисний козирок, вид клавіатури та ін.)

Для домашнього домофона без відеоспостереження досить буде класичної панелі з кнопкою, мікрофоном і динаміком. Для комплектів, розрахованих на багатоквартирний під'їзд або офісний центр, буде потрібно модель з клавіатурою, що дозволяє набрати номер квартири або офісу, в який візитерові необхідно потрапити.

Викличні панелі з відеокамерою будуть потрібні для нових відеодомофонів, які приймають або записують трансляцію з камери. Звертайте увагу на дозвіл зображення - від нього залежить чіткість і розбірливість картинки. Наявність інфрачервоного підсвічування дозволить розглянути гостей в темний час доби, а міцний антивандальний корпус вбереже панель від ушкоджень.

В каталозі інтернет-магазину EvoTrade ви зможете підібрати панель виклику для будь-якої конфігурації домофона. Наші фахівці проконсультують вас по характеристикам і функціоналу, а також допоможуть оформити замовлення з доставкою по Україні.