Показати фільтр

Сортувати за:

Ціна
931,0 грн
2329,0 грн
931 2329
Тип обладнання
Максимальна роздільна здатність

Викличні панелі


Сортувати по
Показати по на сторінці
Характеристики
  • Максимальна роздільна здатність
  • 800 ТВЛ

Tantos Stich (black) - Виклична відеопанель

1260,6 грн 931,9 грн
Знижка
27%

Виклична панель - це один з двох ключових елементів домофонних систем, що забезпечує спілкування гостя з господарем будинку або квартири. Залежно від типу домофона необхідно підбирати панель з відповідною функціональністю (наявність камери, її дозвіл, ик-підсвічування, захисний козирок, вид клавіатури та ін.)

Для домашнього домофона без відеоспостереження досить буде класичної панелі з кнопкою, мікрофоном і динаміком. Для комплектів, розрахованих на багатоквартирний під'їзд або офісний центр, буде потрібно модель з клавіатурою, що дозволяє набрати номер квартири або офісу, в який візитерові необхідно потрапити.

Викличні панелі з відеокамерою будуть потрібні для нових відеодомофонів, які приймають або записують трансляцію з камери. Звертайте увагу на дозвіл зображення - від нього залежить чіткість і розбірливість картинки. Наявність інфрачервоного підсвічування дозволить розглянути гостей в темний час доби, а міцний антивандальний корпус вбереже панель від ушкоджень.

В каталозі інтернет-магазину EvoTrade ви зможете підібрати панель виклику для будь-якої конфігурації домофона. Наші фахівці проконсультують вас по характеристикам і функціоналу, а також допоможуть оформити замовлення з доставкою по Україні.